עטיפית לתעשייה

שקיות, יריעות וגלילים לאריזת מוצרים תוך כדי תהליכי ייצור שונים בתעשייה. ניתן להזמין בהתאמה לצרכי הלקוח, עם אפשרות הדפסה ומיתוג.

עטיפות ממותגות לחלקי תעשייה

במשך השנים התמחינו בפיתוח וייצור אריזות ועטיפות שונות למוצרי תעשייה, אביזרי פלסטיק שונים, מוצרים של מפעלי מתכת, מוצרים לחנויות ולענפי שוק נוספים. האריזות עשויות יריעות או גלילים מפוליאתילן (PE), פוליפרופילן (PP) ו-PVC בעובי וברוחב משתנה לפי דרישה. ניתן להדפיס על גבי היריעות והשקיות הדפסים, הוראות, לוגואים ומסרים נוספים, בצבעים שונים לפי בחירה. 

סרטי סימון וסרטי אריזה

סרטי סימון באורכים משתנים לפי דרישה, מיועדים לסימון אזורי עבודה ובטיחות, עשויים מפוליאתילן בצבעים והדפסים שונים. סרטי אריזה משמשים לעטיפת חלקי תעשייה שונים דוגמת פרופילים, מעקות, מוצרים מפלסטיק, ברזל ועוד. סרטי האריזה מותקנים עם גבי מכונה תעשייתית שמבצעת את האריזה ומקנה למוצר הגנה ומיתוג.

אריזות לתעשיית הטקסטיל

אנו מייצרים אריזות פוליאתילן ופוליפרופילן עבור יצרני טקסטיל רבים ומובילים בתעשייה דוגמת Unidress, תפרון, דלתא ועוד. אריזות אלה משמשות להגנה על המוצר, תוך כדי הצגתו ומיתוגו על המדף. אנו היצרנים היחידים בארץ של אריזות PVC עבור מצעי מיטה ומפות ליצרנים דוגמת office, כיתן וורדינון.

צור/י עמנו קשר להתאמת פתרון אריזה.
אנו נותנים מענה לייצור המוני של אלפי יחידות לעסקים וארגונים
  • Facebook
  • LinkedIn
  • YouTube
עטיפית לתעשייה.png
עטיפית לתיירות.png
עטיפית לשימוש ביתי.png
עטיפית לחקלאות.png