חדשנות

אנו רואים בחדשנות את אחד ממנועי הצמיחה החשובים ביותר לגדילה והתפתחות עטיפית.

חדשנות היא מפתח לתחרות בין ארגונים בעולם העסקי בו אנו פועלים - עולם האריזות הגמישות. עולם המקנה הגנה, שמירה ומיתוג למוצרים ארוזים.

אנו מובילים במתן שירות איכותי, אמין, יעיל ומהיר למגוון לקוחותינו ומסייעים בתהליכי פיתוח מוצרים חדשים, כתובת לסיעור מוחות, מציאת פתרונות חדשניים ויצירתיים לצרכים של אריזות ועטיפות. הסינרגיה עם לקוחותינו מאפשרת להם להגיע לפתרונות מיטביים לצרכים השונים העולים מהשטח.

פיתחנו מותג הנקרא Eco Keep, אשר תחתיו אנו מייצרים מספר מוצרים חדשים לצרכנים הביתיים. מוצרים מחומרים מתכלים כמו שקיות מתכלות לאיסוף פסולת אורגנית אשר מתפרקת תוך 3 חודשים בקומפוסטר ביתי או תעשייתי. כמו כן, פיתחנו שקיות לאריזת סנדוויצים אשר יתרונן הוא באפשרות השלכתן לפסולת אורגנית עם השאריות. מחומר מתכלה ניתן לייצר מוצרי אריזה ועטיפה שונים על פי צרכי הלקוחות והצרכנים, נשמח לעמוד לשרותכם. צרו עמנו קשר>>

סדרת מוצרים נוספת תחת המותג Eco Keep הן אריזות לשימור פירות, ירקות וצמחי תבלין במקרר. האריזה מאריכה את חיי המדף שלהם תוך כדי שמירה על טריותם, ללא שימוש בחומרים כימיים. שימוש בשקיות אלו מאפשר לשמור ולהשתמש במוצרים במשך שבועיים - שלושה במקרר.

במהלך שנת 2016 ביצענו ניסוי שוק עם שקיות Eco Keep, בשיתוף עם חברת הקמעונאית העולמית Walmart לאריזת צמחי תבלין ומכירה ברשתות החברה בארה"ב. התוצאות הצביעו על הקטנת החזרות מוצרים לחנויות ושמירה טריות המוצר.

 

להלן צילומי המקררים בחנויות Walmart המציגים את תוצאות הניסוי:

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל אתגר אריזה גמישה או עטיפה שעולה בתהליכי פיתוח ועבודה.

צוות עטיפית

צור/י עמנו קשר להתאמת פתרון אריזה.
אנו נותנים מענה לייצור המוני של אלפי יחידות לעסקים וארגונים
  • Facebook
  • LinkedIn
  • YouTube
עטיפית לתעשייה.png
עטיפית לתיירות.png
עטיפית לשימוש ביתי.png
עטיפית לחקלאות.png