שקיות, יריעות וגלילים לאריזת מוצרים תוך כדי תהליכי ייצור שונים בתעשייה. ניתן להזמין בהתאמה לצרכי הלקוח, עם אפשרות הדפסה ומיתוג.

עטיפות ממותגות לחלקי תעשייה

אריזה בעזרת שרינק פולאתילן

אריזת מוצרים יכולה להתבצע במגוון רחב של דרכים ושיטות, לכל אחת מהשיטות יש יתרונות. חברות רבות לא מתפשרות ו מבינות את החשיבות של אריזה נכונה ומקצועית. החברות הללו יודעות שאין אפשרות נוספת לעשות רושם ראשוני טוב אם המוצר מגיע שבור או הארגזים חבולים. הפתרון הכי יעיל לאריזות מודרניות הוא שימוש ביריעות שרינק. אלו יריעות שמיוצרות מפוליאתילן ובחום הן מתכוצות ונצמדות למוצרים. התכונות האלה של היריעות עוזרות להן להחזיק את המוצרים היטב, למנוע לכלוך ולהגן במהלך שינוע לוגיסטי. בנוסף, אפשר להשתמש ביריעות ניילון של שרינק על מנת לארוז מוצרי תעשיה, מזון, חקלאות או פארמה ולשמור עליהם מפני אבק ולחות.

יתרונותיו של השרינק מעבר לחיסכון באריזת קרטון ,היא לתת למוצר ניראות וחוזק מכני לאריזה.

חברת עטיפית מתמחה בייצור שרינק ובהתאמה אישית ללקוח.

מלבד הגנה על המוצר, יריעת השרינק מעולה לשיווק . שרינק שקוף או שרינק עם הדפסה, מאפשר לשווק את המוצר תוך הבלטה של מסר שיווקי ואו הבלטת המוצר המקורי או האריזה , אריזת שרינק מאפשרת למספר מוצרים להגיע כיחידה אחת , ומאפשרת לכם למכור ללקוח מספר יחידות יחד ובכך להגדיל את נפח המכירות של המוצר.

ניתן להתקשר אלינו ולקבל הצעה שתתאים למוצר שלך כמו שרינק לעטיפת מוצר.

המעבר לאריזה בשרינק נותן המון פתרונות וחיסכון החל באיחסון גלילים לעומת משטחי קרטון,וגם אריזת תצורת הגלם על המדפים שמקנה ללקוח יותר מקום אחסון וזיהוי מוצרים במחסן המשלוחים. או על המדף בסופר.

נשמח לתת יעוץ והכוונה מקצועית לאריזת המוצר.

עטיפית הינה מפעל ותיק לייצור מוצרי עטיפה לחקלאות ולתעשיה 

אריזות לתעשייה

אנו מייצרים אריזות פוליאתילן ופוליפרופילן עבור יצרני טקסטיל רבים ומובילים בתעשייה דוגמת Unidress, תפרון, דלתא ועוד. אריזות אלה משמשות להגנה על המוצר, תוך כדי הצגתו ומיתוגו על המדף. אנו היצרנים היחידים בארץ של אריזות PVC עבור מצעי מיטה ומפות ליצרנים דוגמת office, כיתן וורדינון.

לעטיפית מספר מוצרים יחודיים בשיתוף מכון וייצמן בנושא אורך חיי מדף 

המומחיות שלנו נובעת משנים ארוכות של עבודה מול התעשיה בישראל ובעולם

לעבוד עם עטיפית בנושא של מוצרי עטיפה שרינק ופוליאתילן יאפשר לך להיות בטוח באיכות הניילון ששומר על המותר שלך

שרינק פוליאתילן משמשת לאריזה קמעונאית, תעשייתית וחקלאית. כדאי להשתמש בה כאשר מארזים גדולים ומסיביים המכילים מוצרים רבים נפחיים או שזקוקים ליציבות וחוסן מבני ותמיכה חיצונית כדי למנוע פגיעה, או נפילות במהלך השינוע וההובלות השונות, שרינק פוליאטילן היא שיטת אריזה מסיבית והדוקה שיטת השרינק (כיווץ) בעזרת חום, מכווצת ומהדקת את יריעת הפוליאתילן על גבי המוצרים באופן מקסימלי, וכך הם נשמרים בצורה טובה ומוגנת ביותר. 

הפוליאתילן הוא נילון שקוף למחצה ובעל התנגדות חזקה לקריעה, החימום אינו פוגע ביכולות המכניות שלו והעמיד בפני מים מאפשרת לייצר הגנה נוספת בזמן שילוח המוצר , ניתן להלחים את השרינק כך שיהיה נוח וטוב יותר לסגירת האריזות ואחידותן.

כאשר משלבים את הפוליאתילן והשיטה חימום  שמיצר שרינק וכיווץ מתקבל מארז ו אריזה חזקה, שהיא גם עמידה בפני רטיבות לחות,ומשמרת את הקרטון או את המוצר וגם מבטיחה את שלמות היחידות הארוזות בתוכה. ומונעת טלטלה ושבר פנימי. 

צור/י עמנו קשר להתאמת פתרון אריזה.
אנו נותנים מענה לייצור המוני של אלפי יחידות לעסקים וארגונים
  • Facebook
  • LinkedIn
  • YouTube
עטיפית לתעשייה.png
עטיפית לתיירות.png
עטיפית לשימוש ביתי.png
עטיפית לחקלאות.png